Pares Prepòsits de la Congregació de Gràcia

  1. 30/11/1888 P. Pere Figueres
  2. 05/12/1891 P. Pere Figueres
  3. 07/12/1894 P. Pere Figueres
  4. 09/12/1897 P. Francesc Colom
  5. 11/12/1900 P. Pere Figueres
  6. 15/12/1903 P. Joan Solà
  7. 17/12/1906 P. Francesc Jordana
  8. 22/12/1909 P. Joan Solà
  9. 18/12/1912 P. Francesc Colom
  10. 19/12/1915 P. Francesc Colom
  11. 23/12/1918 P. Francesc Colom
  12. 28/12/1921 P. Miquel Estragués
  13. 29/12/1924 P. Lluís Portelles (†)
  14. 24/08/1926 P. Francesc Jordana
  15. 07/10/1929 P. Francesc Jordana
  16. 10/10/1932 P. Eduard Cirera
  17. 11/10/1935 P. Eduard Cirera
  18. 31/05/1939 P. Eduard Cirera
  19. 01/06/1942 P. Eduard Cirera
  20. 12/10/1944 P. Eduard Cirera
  21. 23/10/1944 P. Jaume Llauger
  22. 09/05/1947 P. Jaume Llauger
  23. 14/05/1947 P. Josep M. Giralt
  24. 22/02/1949 P. Josep M. Giralt
  25. 22/02/1950 P. Miquel Matas, de l’Oratori de Palma de Mallorca (mandat P. Visitador)
  26. 15/11/1952 P. Enric Manaut
  27. 22/01/1956 P. Enrique de Sta. Teresa O.C.D. (mandat P. Visitador)
  28. 22/01/1959 P. Enrique de Sta. Teresa O.C.D. (mandat P. Visitador)
  29. 02/02/1959 P. Santiago Saboya
  30. 02/02/1962 P. Santiago Saboya
  31. 02/02/1965 P. Santiago Saboya
  32. 06/02/1968 P. Santiago Saboya
  33. 13/02/1968 P. Enric Manaut
  34. 17/02/1971 P. Enric Manaut
  35. 16/02/1974 P. Enric Manaut
  36. 02/02/1978 P. Santiago Saboya
  37. 02/02/1980 P. Santiago Saboya (†)
  38. 18/02/1980 P. Joaquim Coll
  39. 24/03/1983 P. Joaquim Coll
  40. 24/03/1986 P. Joaquim Coll
  41. 15/05/1993 P. Joaquim Coll (mandat P. Visitador)
  42. 26/05/2003 P. Ferran Colàs
  43. 01/06/2006 P. Ferran Colàs
  44. 30/05/2009 P. Ferran Colàs
  45. 12/05/2012 P. Ferran Colàs
  46. 31/05/2015 P. Ferran Colàs
  47. 31/05/2018 P. Ferran Colàs